Movies
Ratings
674
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Audition 109Rated ★ 1.5- Sky, Wind, Stars and the IslandRated ★ 3.0
The Great ArchRated ★ 3.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 2.5
Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystemRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
1st KissRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0