Movies
Ratings
71
Before MidnightRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0