Series
Ratings
30
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Sunderland Til I DieRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0