Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5