Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0