Titles you rated
TunnelRated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 0.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0