Series
Ratings
66- Doctor WhoRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 2.5
Gold TowerRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0