Series
Ratings
71
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0- Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0- Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
- Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.5
Oh My GeneralRated ★ 3.5