Titles you rated
High KickRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Love Catcher in SeoulRated ★ 3.0
Love Catcher 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.5