Titles you rated
TedRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5