Titles you rated
- Super RookieRated ★ 1.5
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 2.0
A Love To KillRated ★ 2.0
TripleRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
- Three MenRated ★ 3.5
StandbyRated ★ 0.5- Loving YouRated ★ 2.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 2.5
TV Novel: SamsaengiRated ★ 1.5
Romance TownRated ★ 1.5- Lotus Flower FairyRated ★ 2.0
Assorted GemsRated ★ 1.5
PhoenixRated ★ 2.0
Dr. ChampRated ★ 1.5
Love TrulyRated ★ 2.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 2.0
Yellow BootsRated ★ 1.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0