Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0