Titles you rated
Rules of LoveRated ★ 3.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5
PresidentRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
The Great MerchantRated ★ 3.5
Friend, Our LegendRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 3.0
Strike LoveRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 3.5
God of WarRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
JejoongwonRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 3.0