Series
Ratings
104- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
Library WarsRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Kaleido StarRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 3.5
Hidden SingerRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.0