Series
Ratings
30
Who Are You?Rated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 1.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5