Movies
Ratings
25
DriveRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 3.5
Charlie CountrymanRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
Things to ComeRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0