Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Interview with a HitmanRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The HuntedRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Seeking JusticeRated ★ 2.0
HeadhuntersRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Welcome to the PunchRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 5.0
Special ForcesRated ★ 2.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 2.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 2.0
The Boondock SaintsRated ★ 2.0