Movies
Ratings
19
Journey's EndRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The Water HorseRated ★ 4.0