Titles you rated
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 2.5
My First TimeRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 1.5- Smile, YouRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5