Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Desert of NamibiaRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Emilia PerezRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0