Series
Ratings
32
Another Miss OhRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0