Movies
Ratings
553
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5