Movies
Ratings
652
Minority ReportRated ★ 3.5
Teaching Practice: Idiot Girls and School Ghost 2Rated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Dangerous AnimalsRated ★ 2.5- Dream Within a DreamRated ★ 1.5
- Playing With Fire in WaterRated ★ 2.5
Steak DinnerRated ★ 3.0- 22 MinutesRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0