Series
Ratings
177
Man Vs BabyRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- The Sarah Jane AdventuresRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.0
My DemonRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.5
Love Stories From Fukuoka 13Rated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
Oh My LadylordRated ★ 2.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 2.5