Titles you rated
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The World Is Not EnoughRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0