Titles you rated
The WailingRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Perfect ProposalRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.0
SanctumRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0