Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0