Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0