Titles you rated
Chariots Of FireRated ★ 4.0
Free Willy 3: The RescueRated ★ 3.5
9 SongsRated ★ 2.0
Crazy WaitingRated ★ 2.0
Remember MeRated ★ 3.0
The Hottest StateRated ★ 3.0
Another Cinderella StoryRated ★ 1.5
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 1.5
A FamilyRated ★ 5.0
American WeddingRated ★ 0.5
My Pretend GirlfriendRated ★ 2.0
I Have To Buy New ShoesRated ★ 3.0
Love NowRated ★ 3.0
Crazy/BeautifulRated ★ 3.5
Facing the GiantsRated ★ 4.0
PromRated ★ 3.0
The Sweet Sex and LoveRated ★ 1.5
Gridiron GangRated ★ 3.0
FootlooseRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5