Series
Ratings
24- InuYashaRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 4.0
Taste of Love Season 2Rated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
LastRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5