Titles you rated
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 0.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5