Movies
Ratings
145
Full TimeRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5