Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0- Highway FamilyRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
A ManRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
- HeroRated ★ 3.5
A Tour GuideRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Ghost StationRated ★ 1.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.5