Series
Ratings
13
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- ItRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5