Series
Ratings
22
Becoming a BillionaireRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0