Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5