Titles you rated
 Love ActuallyRated ★ 3.5 Love ActuallyRated ★ 3.5
 New WorldRated ★ 5.0 New WorldRated ★ 5.0
 TakenRated ★ 5.0 TakenRated ★ 5.0
 The AttorneyRated ★ 3.5 The AttorneyRated ★ 3.5
 Life Is BeautifulRated ★ 3.5 Life Is BeautifulRated ★ 3.5
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
 The Man from NowhereRated ★ 4.0 The Man from NowhereRated ★ 4.0
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
 Finding NemoRated ★ 3.0 Finding NemoRated ★ 3.0
 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
 Spirited AwayRated ★ 4.0 Spirited AwayRated ★ 4.0
 3 IdiotsRated ★ 2.5 3 IdiotsRated ★ 2.5
 Scandal MakersRated ★ 4.0 Scandal MakersRated ★ 4.0
 RedRated ★ 4.5 RedRated ★ 4.5
 The Dark KnightRated ★ 5.0 The Dark KnightRated ★ 5.0
 The ClientRated ★ 3.5 The ClientRated ★ 3.5
 A Violent ProsecutorRated ★ 4.5 A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
 I Saw the DevilRated ★ 3.5 I Saw the DevilRated ★ 3.5
 FrozenRated ★ 3.5 FrozenRated ★ 3.5