Titles you rated
- City of DamnationRated ★ 0.5
Man of SteelRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
SpyRated ★ 1.0
My PaparottiRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
JakartaRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0