Movies
Ratings
230
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The RosesRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.5
WickedRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 3.5