Titles you rated
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Beat CoinRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Dear... Season 2Rated ★ 4.0
The ActRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
The Bad KidsRated ★ 4.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 5.0