Series
Ratings
236
ChernobylRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Cougar TownRated ★ 4.0
Two and a Half MenRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
MomRated ★ 2.0- MomRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
The MiddleRated ★ 4.0
The MiddleRated ★ 4.0
The MiddleRated ★ 4.0- Switched at Birth Season 1Rated ★ 2.5
- The MiddleRated ★ 4.0
- The MiddleRated ★ 4.0
The MiddleRated ★ 4.0