Movies
Ratings
1419
Nameless GangsterRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0- Curtain CallRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
FaustRated ★ 3.0
A Tale of Love and DarknessRated ★ 2.0
Miles AheadRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5