Series
Ratings
28
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0