Titles you rated
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Just DanceRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
You Are Closer Than I ThinkRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.0- Noodle House GirlRated ★ 0.5
Explicit InnocenceRated ★ 0.5- Twenty Dollars to PyeongyangRated ★ 1.5
My Happy HomeRated ★ 3.5- Summer DreamRated ★ 1.0
The Legendary LackeyRated ★ 3.0
The Red TeacherRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0