Series
Ratings
15
City HunterRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0