Titles you rated
LudwigRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
The Terminal ListRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.5
Andor Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5