Titles you rated
BedevilledRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Gerald's GameRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 1.5
The MistRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
The Skeleton KeyRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0