Titles you rated
SwiriRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Deep ImpactRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5