Series
Ratings
13
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0