Titles you rated
- Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
- Orphan BlackRated ★ 2.0
Orphan BlackRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 3.0